Пророцтво Нострадамуса на 2017 рік

У прогнозах Нострадамуса мовиться про закінчення війни
Вчені розшифрували передбачення відомого французького астролога, алхіміка, медика і пророка Мішеля Нострадамуса на 2017 рік.

Згідно тлумачень експертів, які вивчають стилістику текстів пророка, який жив 450 років тому, в поточному році народиться унікальна дитина, що володітиме надзнаннями про людство. Як заявив Нострадамус, з віком ця дитина набуде таку велику могутність, що їй будуть поклонятися «царі світу».

Месія народиться в країні, де «холодні ліси, а поблизу від місця народження стоятиме гора, повна малахітів». Вчені припустили, що місцем його народження може бути Франція.
Причому фахівці уточнювали, що унікальна дитина з'явиться в місті Ліон.

«Північний король з Аквілону допоможе налагодити все правильно», - говорилося в прогнозі Нострадамуса.
У часи пророка Аквілоном називали землі, що лежать на північний схід від італійського Риму.

Що іще передбачив Нострадамус на 2017 рік

У прогнозах Нострадамуса на 2017 рік значиться закінчення війни, яку розв'яжуть «люди в тюрбанах».

Крім цього, крім пролитих річок крові, у битви будуть і інші наслідки. Зокрема, випробування нового виду хімзброї, яке призведе до тяжких шкірних захворювань.

Пророцтва Нострадамуса, які вже збулися

На сьогоднішній день існує кілька віршів Нострадамуса, які вважають справдженими.

Передбачення про те, що лев здолає суперника, виколовши йому очі - У 1559 році від рани, отриманої на дуелі в очну ямку, помер Генріх II.

Великий Нострадамус схилився перед звичайним монахом - через деякий час людина, якій вклонився французький пророк, стала Папою Сикстом V.

«На 11-й день 9-го місяця дві металеві птиці зіткнуться з двома високими статуями», - пророкування стало точним описом теракту 9/11 в США, коли були знищені башти-близнюки.
В результаті атак, крім 19 терористів, загинули 2977 осіб, ще 24 пропали без вісті.
<

Коментарі