Файлообмінник Ex.ua відновив роботу на новому домені

Файлообмінник Ex.ua відновив роботу на новому домені.
FEX.NET (File EXchange Network)

Про це йдеться в повідомленні на стартовій сторінці порталу.
"Рішення порталу про припинення діяльності викликало у користувачів безліч питань. На портал прийшла величезна кількість запитів щодо того, де тепер можна буде зберігати файли. За час існування сервісу ЕХ-файли став персональним накопичувальним диском для багатьох громадян України. На ньому зберігалися особисті архіви, професійні напрацювання і персональні збірки файлів", - сказано в повідомленні.
Зазначено, що сервіс ЕХ-файли перезапущений на домені FEX.NET (File EXchange Network), який реалізований на принципово новій технологічній платформі, що забезпечить додаткову зручність використання.
"Даний набір функцій є базовим і буде розширюватися. Протягом двох місяців будуть реалізовані додаткові можливості файлообміну, включаючи запуск постійного сховища і хмари потокового мовлення", - додають розробники.
Всі власники поштових скриньок Ex.ua отримають додаткове розширення на домені FEX.NET з тим же логіном та паролем доступу. Також вони подякували всім користувачам Ex.ua за підтримку.
Нагадаємо, що файлообмінник  Ex.ua припинив свою роботу 31 грудня 2016 року.

Файлообмінник Ex.ua відновив роботу на новому домені Файлообмінник Ex.ua відновив роботу на новому домені Reviewed by Марко Маркович on 1/02/2017 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.