СБУ знайшла авторів сєпарської листівки у Харкові

Харків листівка
СБУ знайшла авторів анонімної листівки, які побажали смерті військовим, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону в Харкові.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав речник СБУ в Харківській області Владислав Абдула.

7 грудня учні профтехучилища передали до військового госпіталю листівку. На ватмані в формі серця хлопці прикріпили паперові квіти у формі сердечок з побажаннями бійцям. На одному з них волонтери громадської організації "Сестра милосердя АТО", які допомагають військовослужбовцям, помітили напис з прокльонами і прославлянням "Новоросії" та так званої ХНР.
Оперативники СБУ встановили тих, хтобезпосередньо розписали листівку.


"Ними виявилися хлопець і дівчина 16 і 15 років відповідно, учні однієї з навчальних груп Державного професійно-технічного навчального закладу  Харківське вище професійне училище будівництва". Обидва - місцеві жителі м.Харкова та Харківської області", - написав Абдула.

За його даними, молодий чоловік написав листівку, оскільки відчуває особисту неприязнь до одного з добровольчих батальйонів і в цьому році посварився з представниками добробата на грунті футбольних уподобань. В СБУ відзначили, що своє послання хлопець адресував представникам конкретного підрозділу.

Про мотиви 15-річної учениці, яка, за даними СБУ, також брала участь у створенні листівки, поки невідомо. Дівчина хворіє і перебуває вдома, в селі, в одному з районів області.

Співробітники СБУ провели з персоналом училища бесіду.


<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: