25 грудня має стати вихідним для українців - депутати

Різдво Христове 25 грудня
У Верховній Раді України зареєстрований законопроект, яким пропонується оголосити 25 грудня, день святкування Різдва Христового, офіційним святковим і вихідним днем.

Авторами цього документа є 24 депутати від різних фракцій.

Законопроектом пропонується внести до Кодексу законів про працю щодо святкових і неробочих днів наступний пункт: «25 грудня і 7 січня - Різдво Христове».

У пояснювальній записці сказано, що в Україні налічується «близько 11 000 релігійних католицьких і протестантських громад, що становить близько 30% від усіх релігійних організацій України, які святкують Різдво Христове за Григоріанським календарем, тобто 25 грудня».

«Таким чином, значна кількість віруючих України відзначає це релігійне свято в інший день, ніж визначено на законодавчому рівні як вихідний день. Крім цього, в цілому в світі більшість християнських церков відзначає Різдво Христове саме 25 грудня. Для багатьох українців ця дата також є прийнятною з огляду на оптимізацію святкування релігійного свята Різдва Христового, яке супроводжується постом, і світського - Нового року», - додають автори документа.
Як відомо, за результатами опитування Центру Разумкова, протестантами себе вважають 1,2% українців, римо-католиками - 0,8%.

25 грудня має стати вихідним для українців - депутати 25 грудня має стати вихідним для українців - депутати Reviewed by Марко Маркович on 12/07/2016 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.