Вчені дослідили ложе, на якому покоїлося тіло Христа

Гріб Господній
Під час вивчення похоронного ложа Христа в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі вчені дійшли висновку, що воно залишилося в цілості з моменту його встановлення.
Про це повідомляє сайт National Geographic.

Ложе, на якому, згідно Святого Письма, покоїлося тіло Христа, було накрите мармуровою плитою в 1555 році. 26 жовтня науковці Національного технічного університету Афін зняли її і почали розкопки. Спочатку їм був доступний тільки первинний шар каменю, однак після 60 годин роботи вони виявили іншу мармурову плиту з хрестом, який був вирізаний на її поверхні. Під нею і перебувала оригінальна вапнякова плита, на якій, за переказами, покоїлося тіло Христа.
28 жовтня після виконання всіх робіт гробниця знову була накрита мармуровою плитою «на століття або тисячоліття», - пише журнал.

Хрест у гробниці Господа

«Я повністю вражений. Мої коліна трохи тремтять, тому що я цього не очікував», - заявив археолог Фредрік Гіберт. «Ми не можемо із стовідсотковою точністю стверджувати, але є видимі докази, що гробниця не переміщалася [з моменту поховання Христа]. Це те, про що вчені та історики сперечалися століттями», - додав Гіберт.

Крім того, дослідники підтвердили наявність вапнякової печери, в якій був похований Христос. Печера згодом була зруйнована, а зараз гробниця оточена Кувуклією, невеликою купольною каплицею, що знаходиться в храмі Гробу Господнього.
гробниця оточена Кувуклією

Вчені дослідили ложе, на якому покоїлося тіло Христа Вчені дослідили ложе, на якому покоїлося тіло Христа Reviewed by Марко Маркович on 11/01/2016 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.