Китайські роботи усе більше схожі на людей

Дівчина - китайський робот
Китайський інститут науки і техніки показав свої новітні розробки на всесвітній конференції робототехніки в Пекіні. Демонстрація дівчини-робота на ім'я Цзя Цзя, схоже, затьмарила всіх інших штучних учасниць заходу.

Дівчина вміє розпізнавати голос, впізнає людей в обличчя, розуміє, хто перед нею стоїть - чоловік чи жінка, звертає при цьому увагу на вік. Може розпізнати емоції і вирази облич. Цзя Цзя стала королевою виставки, але вона вже знайома публіці, просто до заходу її допрацювали і одягнули в новий наряд.


А ось робот, який подає великі надії в каліграфії, став яскравою і цікавою новинкою. Пише робот чудово - відразу і не здогадаєшся, що орудує пензлем не людина, а машина. Ефектна зовнішність поважного старця теж вражає. Подивіться, як дбайливо і плавно він виводить ієрогліфи пензлем!

Третій бот, що засвітився на відео, виглядав менш переконливо і більш звично. Не дуже зрозуміло, чим він займався, нічого незвичайного він не вмів, але був вкрай люб'язний, чим теж заслужив увагу вдячної публіки.

Китайські роботи усе більше схожі на людей Китайські роботи усе більше схожі на людей Reviewed by Марко Маркович on 11/01/2016 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.