Юлія Тимошенко: підкуплю усіх!

Китайські роботи усе більше схожі на людей

Дівчина - китайський робот
Китайський інститут науки і техніки показав свої новітні розробки на всесвітній конференції робототехніки в Пекіні. Демонстрація дівчини-робота на ім'я Цзя Цзя, схоже, затьмарила всіх інших штучних учасниць заходу.

Дівчина вміє розпізнавати голос, впізнає людей в обличчя, розуміє, хто перед нею стоїть - чоловік чи жінка, звертає при цьому увагу на вік. Може розпізнати емоції і вирази облич. Цзя Цзя стала королевою виставки, але вона вже знайома публіці, просто до заходу її допрацювали і одягнули в новий наряд.


А ось робот, який подає великі надії в каліграфії, став яскравою і цікавою новинкою. Пише робот чудово - відразу і не здогадаєшся, що орудує пензлем не людина, а машина. Ефектна зовнішність поважного старця теж вражає. Подивіться, як дбайливо і плавно він виводить ієрогліфи пензлем!

Третій бот, що засвітився на відео, виглядав менш переконливо і більш звично. Не дуже зрозуміло, чим він займався, нічого незвичайного він не вмів, але був вкрай люб'язний, чим теж заслужив увагу вдячної публіки.

Коментарі