Стабільні відносини - причина збільшення ваги у жінок

Від стабільних відносин жінки гладшають
Вага жінок безпосередньо залежить від їх емоційного стану і відносин з партнером. Про це заявили вчені з Великобританії за підсумками ряду досліджень.

В середньому дослідники опитали близько 3 тисяч жінок.

Так, з початком любовних відносин вага жінки змінюється. Відразу після знайомства дівчата втрачають приблизно 2,5 кілограма. Це продиктовано бажанням стати ще красивішою для свого обранця.

Коли відносини пари стають більш стабільними, дами, як правило, набирають вагу - в середньому до 4,5 кілограма. Але якщо мова зайшла про весілля, то дівчата знову худнуть - дослідники відзначили втрату 3,6 кілограма. Це пов'язано з клопотами і стресом, які передують церемонії одруження.

Пологи знову стають причиною збільшення ваги - жінки набирають в середньому 7 кілограмів. А далі - все залежить від їх бажання або небажання мати гарний вигляд для обранця.

Таким чином дослідники встановили, що величезний вплив на вагу дівчини мають сильні емоції, які вона відчуває за часом відносини зі своїм супутником життя.
Примітно, що будь-які зміни в особистому житті схильні змінити вагу жінки.

Стабільні відносини - причина збільшення ваги у жінок Стабільні відносини - причина збільшення ваги у жінок Reviewed by Марко Маркович on 10/06/2016 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.