Черга за курячими крильцями

Черга в радянському магазині
Учора треба було купити хліб до хати і пачку сигарет. Я пішов у магазин на Зеленій, де зазвичай завжди є свіжий хліб. Зайшов, а там - черга у м'ясному відділі. Шестеро чи семеро старших жіночок чемно чекали, щоб купити щойно завезені курячі крильця. Очевидно, їх спокусила ціна - 34 грн за кілограм.
Мені відразу пригадалися радянські часи з їх безконечними чергами у продуктових магазинах. Мабуть, жінкам тоді доводилося відстоювати у них не один рік свого життя, бо треба було купити найнеобхідніше - молоко, масло, ковбасу. Я теж у них стояв, як  і всі. Але за останні 20 років вже встиг забути про якісь черги.
Підійшов до хлібного відділу. Черги тут не було. На полицях лежали свіжі батони, булки та буханці чорного хліба. Але тут не було і продавця.
- Хочете хліба - ставайте в загальну чергу. Продавця у хлібному відділі сьогодні не буде, - голосно попередила мене жіночка, що продавала курячі крильця терлячій черзі.
Совок знову поманив мене у минуле.
Я всміхнувся і вийшов на вулицю. Хліб, свіжий і смачний, купив у сусідньому магазині. Там черги, як і зазвичай, не було.
Василь Терещук


Черга за курячими крильцями Черга за курячими крильцями Reviewed by Марко Маркович on 10/09/2016 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.