Як заповнити заявку на отримання «Ґрін-кард» США

Як отримати грін-кард
«Заявки на участь у розіграші ДВ-2018 («Ґрін-кард») потрібно подати у електронному вигляді на www.dvlottery.state.gov у період з 12:00 за Східним літнім часом (GMT-4) 4 жовтня 2016 року (вівторок) до 12:00 за Східним стандартним часом (GMT-5) 7 листопада 2016 року (понеділок)», – повідомляє сайт посольства США в Україні.

«Щоб не стати жертвою шахраїв, я закликаю вас користуватись лише офіційними джерелами інформації. Пам’ятайте – лотерея є безкоштовною. Ви можете самостійно зареєструватись у програмі, і за це не потрібно платити гроші», – розповів у спеціальному відео-зверненні, присвяченому старту лотереї, генеральний консул США в Україні Вільям Дж. Бістранські.

Дипломат також закликав усіх зацікавлених переглянути спеціальне відео, яке у посольстві США підготували, щоб роз’яснити, як брати участь у лотереї Green Card. Додаткову інформацію з приводу подання заявки на участь у лотереї та інше також можна знайти на сайті посольства США в Україні.
А 7-го жовтня, з 15:00 до 16:30, посольство США проводить у Twitter чат, де можна поставити запитання з приводу лотереї Greed Card. Щоб ваше запитання було розглянуто, додайте до його тексту хештег #DVUA.

<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: