Марсохід «Кьюріосіті» прислав на землю селфі

Селфі марсохода
Марсохід «Кьюріосіті» аерокосмічного агентства NASA завершив дослідження височини Murray Buttes на Червоній планеті і збирається піднятися ще вище до схилів гори Шарпа. Фінальним штрихом завершення роботи на поточному місці стала чергова селфі-фотографія на тлі особливостей марсіанського місцевості.

Представлене вище зображення було створено 17 вересня і насправді складається з 60 окремих знімків, зроблених камерою MAHLI (Mars Hand Lens Imager). В ході створення і редагування фото камера і роботизована рука ровера не потрапили в кінцевий кадр. Саме тому фото виглядає так, ніби хтось знімав шестиколісний автономну марсіанську лабораторію з боку.


Темна височина на задньому плані ліворуч носить назву «M12»; праворуч можна бачити саму гору Шарпа - місце, куди направляється «Кьюріосіті». Висота «M12» становить 7 метрів над поверхнею. Протягом кількох минулих тижнів марсохід проводив в цій місцевості буріння і збирав зразки марсіанського пилу. Варто відзначити, що деякі знімки, зроблені тут під час роботи «Кьюріосіті», виявилися одними з найкращих фотографій марсіанської місцевості за весь час перебування ровера на планеті.

Після завершення дослідження області Murray Buttes вчені з NASA тепер вирішують питання про те, як прокласти подальший шлях марсохода. Ровер потрібно піднятися на 2,5 кілометра вище до хребта, багатого  на залізну руду. Після цього марсохід займеться вивченням глинистої місцевості неподалік.

Марсохід «Кьюріосіті» прислав на землю селфі Марсохід «Кьюріосіті» прислав на землю селфі Reviewed by Марко Маркович on 10/05/2016 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.