Боб Ділан став Лауреатом Нобелівської премії з літератури в 2016 році

Боб Ділан
Лауреатом Нобелівської премії з літератури в 2016 році було обрано легендарного американського музиканта і письменника Боба Ділана.

Про це повідомляється на офіційному Twitter Нобелівської премії.
Відзначається, що Боб Ділан був удостоєний Нобелівської премії "за створення нових поетичних прийомів у визначній американській пісенній традиції".
Боб Ділан (Bob Dylan) (справжнє імя Роберт Аллен Ціммерман, народився 24 травня 1941 року в місті Дулут, Міннесота, США) — американський співак українського єврейського походження, композитор, поет і гітарист, з лірики якого запозичено багато крилатих фраз, а його музика вплинула на величезну кількість композиторів-піснярів.


Починаючи з 1994 року Боб Ділан видав шість книжок зі своїми малюнками та його картини були представлені у багатьох відомих галереях. Як музикант він продав понад 100 мільйонів платівок, що робить його одним з найуспішніших музикантів сучасності.

Боб Ділан став Лауреатом Нобелівської премії з літератури в 2016 році Боб Ділан став Лауреатом Нобелівської премії з літератури в 2016 році Reviewed by Марко Маркович on 10/13/2016 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.