У Львові згоріла військова їдальня

Пожежа у Львові
Сьогодні увечері, 2 вересня, в Личаківському районі Львова, неподалік штабу прикордонних військ трапилася масштабна пожежа. Чорна хмара диму та голосне ляскотіння, схоже на постріли та вибухи, сполохали мешканців навколишніх вулиць.
Як з’ясувалося на місці події, загорілося старе і покинуте приміщення їдальні. За версіями мешканців навколишніх будинків, колись вона належала військовій частині. Однак один із пожежників переконував мене, що будівля належить міській владі.
Вже за годину в будівлі обвалився дах. Рятувальники, схоже, навіть не намагалися зупинити вогонь. Скоріше вони бачили своє завдання в тому, щоб не дати йому поширитися на навколишні будівлі.  На пожежі я бачив лише дві пожежні машини, які, до того ж, відчували нестачу води.

Зауважу, що приміщення, знищене пожежою, знаходилося в чудовому місці – у зеленій зоні, над крутим схилом, засадженим деревами.

Тому не побоюся висловити припущення, що стару їдальню спалили навмисне. Адже на її місці можна буде звести нову багатоповерхівку. До слова, поруч вже зводять новий будинок.
Про потерпілих від пожежі інформації наразі не маємо.
В. Т.

<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: