Microsoft продовжить підтримку старих версій Windows.Але не для всіх ПК

Windows 7 і 8.1 на ПК з процесорами Intel
Microsoft продовжила підтримку Windows 7 і 8.1 на ПК з процесорами Intel шостого покоління (кодове ім'я Skylake) до кінця життєвого циклу цих операційних систем - тобто до січня 2020 року і січня 2023 року відповідно. До цих дат користувачі будуть отримувати всі оновлення безпеки.

У той же час компанія залишилася вірна своєму попередньому рішенню надавати оновлення власникам ПК з процесорами сьомого покоління Intel Kaby Lake і AMD Bristol Ridge тільки за умови, що вони користуються операційною системою Windows 10. Іншими словами, користувачі Windows 7 і 8.1 будуть позбавлені оновлень на ПК з процесорами Kaby Lake і Bristol Ridge. І це Microsoft змінювати не збирається.


Те ж стосується і всіх майбутніх чіпів. Тобто власники нових ПК більше не зможуть отримувати оновлення для Windows 7 і 8.1. Тому їм доведеться перейти на Windows 10, якщо така ситуація їх не влаштує.

«Ми дізналися, що у деяких клієнтів залишаються системи, оновлення яких займає більше часу, ніж зазвичай. Ми прислухалися до них і вирішили внести зміни в політику », - пояснили в Microsoft.

На сайті компанії розміщений список моделей ПК з процесорами Skylake, власники яких зможуть і надалі отримувати оновлення Windows 7 і 8.1.

<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: