Космічна вантажівка Dragon повернулася на Землю

Космічна вантажівка Dragon
Космічна вантажівка Dragon, що належить компанії Space X, трохи більше місяця був пришвартований до МКС. Старт корабля відбувся 18 липня, після чого корабель доставив на Міжнародну космічну станцію близько півтори тонни вантажів, в тому числі різні компоненти і об'єкти, призначені для досліджень, а також швартувальні адаптери для МКС, завдяки яким до станції зможуть паркуватися космічні таксі з туристами на борту.

Передбачається, що вже в 2017 році Boeing і SpaceX зможуть возити на орбіту охочих, тому вже зараз необхідно підготуватися до візитів відвідувачів, чим NASA і зайняте в даний момент.


Вчора Dragon відокремився від станції і пішов на посадку. У Space X пізніше підтвердили, що корабель успішно сів в океан, після чого за ним вислали екіпаж, який і доставив вантажівку додому.
На борту корабля знаходилося більше тонни вантажів. Серед іншого на Землю повернулися дванадцять мишей, відправлених в космос для вивчення того, як невагомість може вплинути на організм тварин.

Космічна вантажівка Dragon повернулася на Землю Космічна вантажівка Dragon повернулася на Землю Reviewed by Марко Маркович on 8/27/2016 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.