Найкращі добрива для полуниці

Кілька слів про супердобрива для вирощування полуниці.
Добрива для полуниці
Для дачників кропива вважається травою-бур'яном, проте вони навчилися використовувати її в якості гарного добрива. Як виявилося, кропива як добриво для ягід полуниці, справжній цілющий еліксир.

Готується підгодівля просто. Слід зібрати побільше кущів кропиви, помістити в ємність, залити водою, якщо є можливість дощовою. Потім придавити кропиву якимось тягарем і накрити ємність сіткою. Два рази на день кропив'яний настій слід дуже добре перемішувати.

Перед тим як почати підживлення полуниці, розчин розводиться водою з розрахунку 1:20. Добриво для полуниці  - кропива - містить в легкозасвоюваній формі калій і азот, в гранті після поливу з'являється велика кількість дощових черв'яків.


А курячий послід хороший тим, що містить високий відсоток азоту, без якого кущі полуниці не спроможні вродити великі, соковиті і солодкі плоди.
Використовується курячий послід як підгодівля в рідкому вигляді. Стандартний розрахунок 1 літр пташиного посліду на 10 літрів води. Щоб не спалити рослини приготований розчин повинен простояти близько трьох днів.

<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: