Як жінці познайомитися з чоловіком у Фейсбуці

Якось переглядаючи профілі у Фейсбуці, я був так зачарований красою однієї пані на фото у її профілі, що негайно висловив їй своє захоплення.
Її відповіь була блискавичною: "Це не моє фото, а Моніки Белуччі".
Відтак я був приголомшений удруге: навіщо ставити головним у профілі чуже фото замість свого?
Тим не менше, фахівці із амурних справ кажуть, що привернути увагу чоловіка в мережі можна виключно за допомогою фотографії профілю.

Портал Romance Goals провів дослідження, щоб визначити формулу успіху жінок під час знайомства в інтернеті. З огляду на той факт, що під час онлайн-знайомства є лише секунда, а іноді і менше, для залучення уваги потенційного партнера, фото профілю може, як збільшити шанси знайти любов, так і стати серйозною перешкодою для знайомства з чоловіком.


Дослідникикам вдалося встановити, які фотографії профілю найбільш приваблюють чоловіків і визначити п'ять основних правил створення ідеального знімка для знайомства в мережі.

Місце. Фотографії профілю, зроблені в ресторані, найбільш сприятливі. У свою чергу, дослідження показало, що автомобіль є гіршим місцем для зйомки фотографії профілю.

Кількість людей на фото. Ідеальне фото для знайомства в мережі - те, на якому зображені тільки ви, без друзів. Чоловіки рідше пишуть жінкам, які використовують фотографії з друзями в якості основного зображення профілю.

Акцент на фото. Основним акцентом повинно бути не тільки обличчя, але і все тіло. Дивно, що портретні знімки, де особа зображено крупним планом, менш приваблюють чоловіків.

Вираз обличчя. Широка усмішка, що показує зуби.

Одяг. Повсякденний стиль одягу. До несподіванки багатьох, жінки в бікіні на фото, на жаль, менш приваблюють потенційних партнерів.
<

Коментарі