Дитячі електромобілі Tesla «досить кльові» - Елон Маск

Radio Flyer оголосила про початок продажів дитячих електромобілів Tesla Model S
Відомий виробник дитячих іграшок, компанія Radio Flyer, оголосила про початок продажів дитячих електромобілів Tesla Model S.
Так, одномісний міні-автомобіль на електричній батареї можна буде зовсім скоро придбати лише за 499 доларів США.
Дитячі Tesla Model S створені у співпраці з Tesla і призначені для дітей від трьох до восьми років. Випускатися машини будуть в трьох кольорах: червоному, синьому і чорному. Машинки обладнають спеціальними літій-іонними батареями, які будуть заряджатися швидше і працювати довше звичайних акумуляторів, якими зазвичай оснащують дитячі автомобілі.

Юний водій Tesla Model S напевно оцінить просторий салон, фари авто і значну швидкість - машинка зможе розігнатися до 10 кілометрів на годину.


Покупцям дитячого автомобіля Tesla Model S запропонують і додаткові опції: за окрему плату майбутній власник може отримати батарею підвищеної ємності, іменні номери і спеціальний тент, яким можна вкрити свій автомобіль від пилу і сонця.

Елон Маск, генеральний директор Tesla Motors поділився в твіттері своїми враженнями про дитячому варіанті Tesla Model S і зазначив, що ці маленькі машинки «досить кльові».

Попередні замовлення вже приймають на сайті виробника. Купити машинки зможуть жителі США і Канади. Інформацію про те, коли покупки будуть доступні для жителів інших країн, поки не повідомляють.

Дитячі електромобілі Tesla «досить кльові» - Елон Маск Дитячі електромобілі Tesla «досить кльові» - Елон Маск Reviewed by Марко Маркович on 7/26/2016 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.