Будинок у печері вартістю 230 тисяч доларів

Із модерного світу сьогодні, якщо маєш трохи грошей,  можна легко втекти, щоб розпочати знову жити в печеру. Як зрештою і вчинив Анджело Мастропьетро.
37-річний бізнесмен, якому нещодавно поставили діагноз «розсіяний склероз», вирішив покинути нервову роботу, змінити спосіб життя і побудувати будинок своєї мрії в графстві Вустершир, Великобританія, в печері, вік якої сягає 250 мільйонів років.
Житло в  печері, вік якої сягає 250 мільйонів років

Анджело Мастропьетро сам, своїми руками, побудував сучасний будинок з опаленням, електрикою і навіть Wi-Fi, витративши на проект близько 230 тисяч доларів.

Анджело Мастропьетро трудиться над майбутньою спальнею.
Анджело Мастропьетро трудиться над майбутньою спальнею.

Ідея побудувати будинок в печері прийшла колишньому бізнесменові в той момент, коли йому поставили діагноз «розсіяний склероз». Анджело подумав, що хотів би жити в місці, де він був би щасливий і здоровий.

Вітальня у печерному домі
Вітальня «печерної людини».
У всьому будинку стіни пофарбовані в білий колір.
Ванна
Анджело сидить у ванній, яка в процесі трансформувалася в душову, так як він зрозумів, що не зможе нагрівати таку кількість води.
Кухня в печері
Анджело Мастропьетро сам спланував і побудував кухню.

Анджело виявив печеру разом з друзями під час велосипедної прогулянки в 1999 році. Печера була у занедбаному стані з 1940-х років. У 2010 році Анджело повернувся до Великобританії з Австралії, дізнався, що вона продається ...і купив її.

У будинку-печері встановлені великі вікна, щоб було багато природного світла. А зі стін каскадом спускається плющ.
Додамо, що сама печера розташована в скелі з пісковика.

Коментарі