День Святого Валентина у різних країнах світу

У деяких країнах святкування Дня Святого Валентина - це не лише квіти, цукерки і романтична вечеря
Напередодні Дня Святого Валентина популярний туристичний портал розповів про найбільш незвичайні способи відзначення 14 лютого або Дня закоханих.
У деяких країнах святкування Дня Святого Валентина - це не лише квіти, цукерки і романтична вечеря, пише Travelzoo.
На Філіппінах цього дня вдбуваються масові одруження. Більшість весіль в цей період є масовими: в одному місці збираються сотні молодят. Наприклад, торік у муніципалітеті Росаріо в такому одруженні взяло участь більше 700 пар.
Для малозабезпечених подружніх пар таке весілля є безкоштовним. Весільні вбрання, подарунки, святкові страви, фотозйомку і багато іншого нареченому і нареченій надають органи місцевого самоврядування.

Японія. Білий день. День Святого Валентина обертається для японок великими розтратами в магазинах шоколаду. У цей день прийнято, щоб японські жінки дарували своїм чоловікам, друзям, колегам і начальникам шоколадні цукерки.
Свого подарунка жінкам доводиться чекати ще цілий місяць до настання Білого дня. Цього дня чоловіки зобов'язані піднести жінкам презент білого кольору: печиво або нижню білизну.
Данія. Символ свята - пролісок і мила листівка. У Данії існує свій вид валентинки - любовна листівка gaekkebrev, що нагадує паперову сніжинку. У такій «валентинці» повинні бути написані романтичні вірші і вкладений пролісок.
Гана: День шоколаду. У 2007 році Міністерство туризму Гани встановило разом з Днем усіх закоханих Національне свято шоколаду. Оскільки Гана є одним з найбільших експортерів какао в світі, влада країни вирішила відзначати свято шоколадної промисловості.
У цей день жителі і гості Гани носять червоний одяг, купують рідним і близьким подарунки, а також відвідують музеї, магазини шоколаду і дегустують шоколадні страви в місцевих ресторанах.
Естонія: День друзів. Естонці не сумують, якщо в День Святого Валентина вони самотні. 14 лютого в Естонії прийнято обмінюватися приємними подарунками не тільки з коханим, але і з друзями, членами сім'ї. У цей день естонці звеличують любов не тільки романтичну, але й братську.

Коментарі