Найкращі сорти помідорів за підсумками 2015 року

 з дослідів і відгуків овочівників-городників, можна скласти невеликий рейтинг найкращих сортів помідорів.
За результатами 2015 року, з дослідів і відгуків овочівників-городників, можна скласти невеликий рейтинг найкращих сортів помідорів.

1. Золоте малинове диво - розробка фірми "Сади Росії" - серія з декількох гібридних сортів томатів. Особливістю стала їх врожайність, яка справді вразила багатьох городників. У серію входить кілька сортів, об'єднаних малиновим кольором м'якоті томатів.

2. Мазаріні - гібридний сорт агрофірми "Аеліта" - за відгуками багатьох любителів-овочівників середньої смуги увійшов до списку "кращі сорти томатів на 2015 рік". Відноситься до ранніх. Кущ детермінантний, виростає у висоту до 130 см. Плоди рожево-червоного кольору, досягають 200 г вагою, мають хороші товарні якості. Сорт стійкий до помідорних захворювань. Смачний, урожайний, невибагливий і довго плодоносить - так характеризують Мазаріні дачники.3. Помаранчева полуниця - сорт жовтоплідний помідор агрофірми "Наш Сад", який вже другий рік поспіль потрапляє в кращі для регіонів з холодним і коротким літом. Це ранньостиглі томати. Кущ компактний індетермінатний. Плоди круглі, великі - вагою від 250 до 500 г, відрізняються мясистістю і солодкуватим смаком. Висаджувати можна в теплицях і на грядках під відкритим небом. Врожайність висока.

4. Серце кенгуру - чудовий перевірений сорт середнього терміну дозрівання, що не залишає байдужим нікого. Придбати його можна у колекціонерів, бо він рідкісний. Відрізняється крупноплідністю. Відзначають його чудові смакові якості: м'якіть солодка, майже відсутнє насіння, темно-червоного кольору. Кущ високорослий.

5. Чудо землі - ще один сорт томатів рожевого кольору і відмінного смаку. Випускається агрофірмою "Сибірський сад". Сорт середньоранній. Кущ індетермінатний. Відрізняється величезними плодами, які іноді важать більше кілограма.

Які нові сорти томатів на 2016 рік пропонують агрофірми?


Щорічний випуск нових сортів став вже традиційним для багатьох компаній. Серед новинок з'являються як абсолютно нові сорти, так і поліпшені - знайомі і популярні. Якщо Ви вирішуєте, які томати посадити в 2016 році на своїй дачі, розгляньте ці новинки.

1. Московський делікатес вершковий - гібридний сорт жовтоплідних томатів. Цікавий своїми витягнутими плодами сливовидної форми з підвищеним вмістом цукру. Він ранньостиглий і, як повідомляють селекціонери, фантастично урожайний. Кущ індетермінантний, висотою близько 150 см.

2. Смак дитинства - середньостиглий сорт помідорів селекції агрофірми "Аеліта", призначений для відкритих грядок і плівкових теплиць. Рослина детермінантна, середньої висоти - 70 см. Виробник обіцяє врожайність до 11 кг з квадратного метра, при посадці 4 - 5 кущів на такій площі. Сорт універсальний, плоди округлі вагою 150 - 200 г.

3. Гігант Новікова - новинка насіння томатів +2016 від агрофірми "Сибірський сад". Томати сибірської селекції відрізняються підвищеною стійкістю до раптових річним похолоданиям. Цей сорт сам по собі не новий, але вперше виведений для регіонів з прохолодним літом. Відрізняється дуже великими помідорами червоного кольору, кожен в середньому важить близько 600 г. М'якоть цукриста, солодка з легкою кислинкою, ароматна. Рослина високоросла - до 2 м, індетермінантна. Термін дозрівання - середній.

4. Три малюки - цікава новинка фірми "Аеліта", що пропонує суміш з трьох кращих скоростиглих сортів з невеликими плодами. Кущі детермінантні, невисокі - до 60 см. Помідори трьох кольорів: червоного, жовтого і помаранчевого. Мають солодкий смак; універсального призначення.

5. Японський трюфель чорний - томати з екзотичним темно-коричневим кольором м'якоті пропонуються компанією "Аеліта". Кущ індетермінантний, високий - до 2 м. Плоди, крім цікавого кольору і ребристою форми, мають відмінний смак. Солодкість помідор посилюється при зберіганні. Термін дозрівання середній. Вага плодів становить 100 - 150 г. Вони щільні і відмінно дозарюють. Призначення сорту універсальне.

6. Дамський пальчик - середньоранній сорт компанії GL SEEDS. Відрізняється хорошою врожайністю. Кущ детермінантний, висотою до 1 м. Плоди мають цікаву подовжену форму з маленьким "носиком" знизу. Середня вага плодів - 130 - 140 г. Сорт універсальний з чудовими смаковими якостями.

Коментарі