Про справжнє щастя

Знайшов на ватному форумі Севастополя:

У нас в Україні все ОК! Весело, спокійно, переживаємо за своїх хлопців, щоб вернулися живими, будемо всі молитись за них - це Святі люди, захищають нашу рідну Неньку Україну, їм вдячні за спокійні свята,затишок в домівках, ялинки світяться 3-ма гірляндами без-перестанку, дітки щасливі, на Новий Рік з балкону крикнув "Слава Україні" —- а з темряви мені з різних сторін " Героям Слава". Можете не вірити, але ОСЬ ВОНО-ЩАСТЯ! Моє серце розуміють багато людей, що поруч зі мною.
А тепер, почекаю, скільки потрібно хвилин, щоб ви видалили, або заверещали ватою, нещасні. Зроблю скан, цікаво, але, то таке, здогадуюсь і не чекаю нічого, мовчіть краще, мені все одно краще живеться, є світло, є все, а найголовніше - УКРАЇНКА.За це Велике Дякую вам, я зрозуміла тільки тепер, Я ЩАСЛИВА!!!
Але я не троль, я звичайна людина, не буду пояснювати свою приватну цікавість до думки вашого пабліку, але не чіпайте Україну, ще два роки тому я не знала української, але тепер я тут, змогла не просто порівняти, а і визначитись. Живіть, радійте, думку ніхто не нав'язує, зверніть увагу, українці тут вам нічого не перечать, як там ви кричали? хоч камені з неба....Бай ... ми будемо в своєму домі, знаєте, з кожним днем, нече і непогано!

Коментарі