До кінця тижня в Україні буде -24

В Україні до кінця тижня температура повітря може знизитися до 19-24 градусів морозу.

Про це в ході засідання Міжвідомчого оперативного штабу держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

Протягом найближчого днів не слід очікувати повного припинення опадів. До того ж, відбудеться зниження температурних показників на територіях Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей, де зберігалася плюсова температура, до 7-12 градусів морозу. З 23-го січня показники термометра опустяться до 13-19 градусів нижче нуля, а 24-го січня - до -24 градусів."23 буде деяке посилення морозів в Україні з пониженням в нічні години до -19 градусів, а 24-го, за нашими розрахунками, ми очікуємо низьку температуру повітря - 19-24 градусів морозу практично всюди, менше на півдні, більше на півночі і північному сході. З 25 січня буде суттєве послаблення морозів ", - розповів Кульбіда.

Щодо опадів очікується, що вони можуть припинитися після 20 січня, коли циклон покине Україну. А вже 19 січня опадів не буде, за винятком Сумської, Полтавської та Харківської областей, де буде невеликий сніг.

За словами Кульбіди, за останню добу в більшості областей випала місячна норма опадів.

"Загальна кількість опадів, яка випала у згаданих областях, воно досягає 30-50 мм, при місячній нормі 40-45 мм. Сильний сніг посилився і продовжує йти в Сумській, Полтавській, Харківській областях, продовжиться сильний сніг у Черкаській, Кіровоградській областях і буде ослаблення інтенсивності та поступове припинення в Одеській і Миколаївській областях ", - підсумував він.

Коментарі