Фруктові та овочеві маски для жирної шкіри

Для чутливої ​​шкіри обличчя найдоречніше було б робити маски з овочів, фруктів і ягід. Ось найпростіші і доступні для виготовлення вдома рецепти таких масок.
Огірково-морквяна маска
50 г тертого огірка, 50 г тертої моркви, 1 яєчний жовток. Огіркову масу нанести на очищене обличчя на 10 хв, потім зняти за допомогою ватного тампона. Слідом нанести на обличчя суміш тертої моркви і яєчного жовтка. Залишити маску на 15 хв, потім змити теплою водою, обличчя змастити кремом.
Морквяна маска
50 г натертої моркви, 25 г картопляного борошна, 1 яєчний жовток. Змішати всі інгредієнти, отриману масу нанести на очищене обличчя і залишити на 20 хв, потім змити маску теплою водою, шкіру змастити кремом.
Капустяна маска
80 г листя свіжої капусти, 25 мл оливкової олії. Листя капусти вимити, обсушити, обшпарити окропом, потім, вийнявши з води, злегка остудити і накласти на очищену і змащену маслом шкіру обличчя на 20 хв. Потім листя видалити, обличчя водою не обполіскувати, при необхідності змастити кремом.

Маска з айви
50 г стиглої айви, 25 мл окропу, 5 г толокна, 1 г крохмалю. Айву подрібнити, залити окропом, додати толокно і крохмаль. Нанести цю масу на очищену шкіру обличчя на 15-20 хв. Потім змити теплою водою, шкіру змастити кремом.
Маска з хурми
50 г стиглої хурми, 5 г толокна, 1 г крохмалю. Хурму вимити, розтерти, додати толокно і крохмаль. Нанести цю масу на очищену шкіру обличчя на 10-15 хв. Потім змити теплою водою, шкіру змастити кремом.
Малинова маска
50 г малини, 25 мл молока. Малину розім'яти, з'єднати з молоком, ретельно розмішати і нанести на обличчя на 3-5 хв. Якщо на шкірі не з'явиться роздратування, то надалі маску з малини можна залишати на 20 хв. Маску змити теплою водою, потім обполоснути обличчя прохолодною водою і змастити шкіру кремом.
Полунична маска
50 г полуниці, 25 мл молока, 3 г меленої вівсяної муки. Полуницю промити, просушити, розім'яти, з'єднати з молоком і вівсяним борошном, ретельно розмішати і нанести на обличчя на 20 хв. Опісля маску змити теплою водою, потім обполоснути обличчя прохолодною водою і змастити шкіру кремом.
Смородинова маска
50 г червоної смородини, 25 мл молока, 2 г крохмалю. Червону смородину промити, просушити, розім'яти, з'єднати з молоком і крохмалем, ретельно розмішати і нанести на обличчя на 20 хв. Маску змити теплою водою, потім обполоснути обличчя прохолодною водою і намазати шкіру кремом.
Персикові маски
1. 50 г персиків, 5 мл лимонного соку. Персики вимити, видалити кісточки, просушити, м'якоть розім'яти, з'єднати з лимонним соком, ретельно розмішати. Отриману масу нанести на обличчя на 20 хв. Маску змити теплою водою, потім обполоснути обличчя прохолодною водою і змастити шкіру кремом.
2. 25 г персиків, 1 яєчний жовток. Персики вимити, видалити кісточки, просушити, м'якоть розім'яти, з'єднати з яєчним жовтком, ретельно розмішати. Отриману масу нанести на обличчя на 20 хв. Після цього маску змити теплою водою, потім обполоснути обличчя прохолодною водою і змастити шкіру кремом.

Коментарі