В якому стані дорога з Києва на Буковель

Стан дороги із Києва на Буковель
Напередодні лижного сезону багатьом буде цікава інформація про стан дороги з Києва в Буковель.

Перевірив найпопулярніший маршрут - по Чопській трасі М-06 (Е-40) до Дубно (об'їзд через Тараканов), далі за М-19 (об'їзд Тернополя), Н-18 (об'їзд Івано-Франківська) і Н-09.

На «автобані» М-06 проблем як і раніше немає.

Від Дубно до Кременця суцільні вибоїни, місцями колійність.Об'їзна Кременця трохи зіпсута, але поки тримається. Від Кременця до Тернополя попадаються ями - взимку явно буде гірше. До Тисмениці терпимо. Об'їзд Івано-Франківська та дорога до Надвірної - найгірша ділянка: ями, колійність, при цьому досить інтенсивний трафік. Точковий експрес-ремонт ситуацію мало рятує, але хоч би його до снігів закінчили, а то буде зовсім погано.

На об'їзній Надвірної все як і раніше - оновлене пару років тому полотно вже побито, останні 2 км суцільні ями, а в центрі завжди товкучка. Від Надвірної до Татарова дорога горбиста, але залатана.

Яблуниця - суцільна ж ... до кордону Закарпатської області. Чистий час у дорозі спокійним темпом без перевищень швидкості - близько 9:00. Ще трохи більше години зайняли три зупинки на дозаправки, кава і перекуски.
Андрій Тичина

Коментарі