Кужель і Мірошніченко побилися в лікарні

Нардепи Олександра Кужель та Ігор Мірошніченко, які проходять стаціонарне лікування в одній лікарні у зв’язку з отриманням травм у бійках за різних обставин, побилися вже між собою. Про це повідомляє газета «Бойовий депутат» з посиланням на співробітників лікарні.

Конфлікт виник у черзі на флюорографію, де Кужель і Мірошниченко не змогли визначити, хто за ким стоїть і хто повинен зайти в кабінет першим, у зв’язку з чим влаштували скандал, який переріс у бійку з псуванням майна лікарні.

При цьому Кужель отримала черговий удар по голові скляним предметом (імовірно це була порожня майонезна банка для аналізів, яку тримав у руках Ігор Мірошниченко), а “свободівець” у свою чергу пропустив кілька болючих ударів сумкою Кужель, а також пару стусанів від коханця своєї дружини, який також стояв у тій самій черзі.


Свідки відмовилися давати будь-які свідчення і вставати на чийсь бік, аргументуючи цей тим, що недолюблюють обох політиків.

«Та пішли вони всі *****, вони вже всіх тут ****», – дипломатично відмовився коментувати інцидент головний лікар лікарні.
Агенство фейкових новин

Коментарі