Жовтень був найтеплішим за останні 200 років

Жовтень - температурний рекорд
Якщо вам цікаво, чому ваші пальто залишалися в шафі, а обігрівач був вимкнений всю першу половину осені, ось вам відповідь: жовтень цього року був найспекотнішим за всю історію спостережень, що почалися в 1800 році.
Минулий місяць побив рекорди всіх попередніх жовтня і показав найбільше відхилення від «нормальних» глобальних температур.

Ці температури, що вважаються стандартними, були зафіксовані в період між 1951 і 1980 роками. Інформація була зібрана інститутом Годдарда NASA, який стежить за змінами температури в довгостроковому періоді.

Якщо вся ця історія вам щось нагадує, ви не помиляєтеся. Минула зима стала однією з найтепліших за всю історію спостережень, незважаючи навіть на завали снігу в деяких регіонах земної кулі. 2014-й і 2012-й роки також були рекордно теплими, але, судячи з усього, 2015 перевершить їх.


Екстремальна спека стала в чотири рази більш частим явищем, ніж до промислової революції, і з кожним роком ситуація стає все більш важкоконтрольованою.

За матеріалами Popular Science

Жовтень був найтеплішим за останні 200 років Жовтень був найтеплішим за останні 200 років Reviewed by Марко Маркович on листопада 20, 2015 Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.