Модні короткі сукні на випускний бал

По-королівськи пишні випускні сукні - це, звичайно, особлива традиція, але на догоду практичності модні дизайнери все частіше пропонують своїм покупцям приміряти короткі сукні на випускний бал. В цьому фото огляді ми розглянемо найбільш модні моделі і фасони коротких випускних суконь, які будуть актуальними в цьому році.

Короткі сукні зі спідницею-пачкою

Безумовний фаворит 2015 року - впізнаваний фасон «сукні балерини»: мініатюрні випускні сукні, ультра короткі, з пишною спідницею-пачкою на кшталт пачки балерини. Такий фасон випускної сукні практично обов'язково передбачає обтягуючий, корсетний верх, який за контрастом підкреслює пишність спідниці.

А додаткову родзинку таким випускним сукням надає контрастне поєднання кольорів - наприклад, чорного і білого, рожевого і бежевого, білого і синього і так далі. Носити коротку випускну сукню не так просто, тому варто заздалегідь подбати про те, щоб напередодні випускного балу позбутися зайвих кілограмів.

Елегантні чорні випускні сукні

На перший погляд може здатися, що чорний - не найвдаліший вибір кольору для такого свята, як випускний вечір. Але в 2015 році модні дизайнери масово вибирають саме чорний для численних вечірніх та коктейльних суконь. Одна з найактуальніших моделей - елегантні коктейльні випускні сукні чорного кольору, досить закриті і в цілому скромні, ідеальні для власниць консервативних смаків. А щоб ансамбль не був занадто вже простим і навіть нудним, дизайнери постачають такі сукні оригінальними декоративними деталями. Оптимальна довжина такої сукні - трохи вище коліна.

Короткі випускні сукні кольору металік

Одна з найактуальніших тенденцій сезону весна-літо 2015 на міжнародному подіумі - повернення в моду різноманітних «металевих» кольорів. Ы, вибираючи випускну сукню, саме до таких відтінкам варто придивитися уважніше, щоб створити блискучий в буквальному сенсі цього слова образ на випускний бал. Можна вибрати як класичний варіант - сріблясту або золотисту сукню, - так і більш оригінальні моделі. Наприклад, дуже яскраво і цікаво виглядає коротка випускна сукня металевого, блискучого синього кольору (на фото вище).

Закриті випускні сукні

Корсетний верх, глибоке декольте та інші відверті деталі - це, звичайно, чудово, але далеко не завжди такий стиль підходить юним випускницям. Напевно, саме тому особливою популярністю в 2015 році користуються досить закриті випускні сукні - і в першу чергу це відноситься саме до укороченим моделям (довжина міні компенсує зайву серйозність випускного вбрання). Можна вибирати як випускну сукню з короткими рукавами-крильцями, так і моделі без рукавів, але з закритим верхом.

Коментарі