Ель Макферсон розкрила секрети стрункої фігури

Я щодня виконую комплекс вправ і займаюся в спортзалі протягом 45 хвилин, а також поєдную плавання з пішими прогулянками і катанням на водних лижах.
51-річна екс-супермодель австралійська модель Ель Макферсон в інтерв'ю британському виданню Evening Standard розповіла, як їй вдається залишатися у формі.

Головний секрет моделі криється в правильному харчуванні, регулярних заняттях спортом, а також у контролі вмісту лугу в організмі.

«Ви будете здивовані, виявивши в моїй сумочці індикаційні тест-смужки для визначення кислотності pH сечі. Вони завжди зі мною, де б я не була. Я вважаю, що більшість захворювань виникає через порушення кислотно-лужного балансу », - говорить Макферсон.

Супермодель додала, що секрет її краси також криється в дієтичному харчуванні, фізичних навантаженнях і регулярному прийомі біологічно активних добавок.

«Я щодня виконую комплекс вправ і займаюся в спортзалі протягом 45 хвилин, а також поєдную плавання з пішими прогулянками і катанням на водних лижах. Також я дотримуюся строгої дієти, не вживаю червоне м'ясо, пшеницю і молочні продукти, а також не п'ю і не курю. Вважаю вкрай важливим не забувати про вітамінних добавках, які дають енергію організму і допомагають залишатися активним. Я вважаю дуже ефективними дієтичні добавки та протеїнові порошки, які допомагають організму впоратися зі стресом. За всі ці роки я також встигла спробувати альтернативну медицину, акупунктуру, рефлексотерапію », - говорить модель.

Коментарі