Що подарувати на Новий 2015-й рік

Що подарувати мамі, татові і іншим родичам на новий 2015-й «овечий» Новий рік? Звичайно ж, речі з овечої вовни! 

Затишні корисні светри, шкарпетки, уггі, безрукавки, пледи і ковдри з натуральної овечої вовни згодяться і сподобаються абсолютно всім! Овеча вовна не тільки комфортна і м'яка на дотик, але ще й має зігріваючі цілющі властивості.

Символічні сувеніри

Сувеніри, що уособлюють Новий рік, будуть затребувані в будь-якій ситуації - в якості подарунків для коханих, родичів, колег по роботі, друзів, простим знайомим і навіть дітям.


Якщо ви неодмінно хочете привітати всіх знайомих і кожному приділити увагу, найкращими подарунками стануть невеликі сувенірчики, що представляють наступаючий Новий рік - приміром, брелки, ошатні свічки, прикраси на ялинку або магнітики з овечої символікою.
Універсальним подарунком, який сподобається і підійде всім, може стати оригінальна футболка або толстовка з зображенням вівці (кози) або цифрами 2015. Щастя від такого подарунка буде абсолютно виправданим :)

Щось особливе

Купуючи подарунок для коханих, потрібно заздалегідь дізнатися, про що вона (він) мріє на Новий рік. Але, якщо ви бажаєте зробити сюрприз і абсолютно впевнені, що ваша друга половина не байдужа до ювелірних виробів, в цьому випадку в якості подарунка можна піднести, наприклад, елегантну золоту підвіску з символом року.

Овечка

Що подарувати на Новий рік 2015, якщо ви маєте в своєму розпорядженні скромним бюджетом? На допомогу вам прийде символ року - овечка - один з найбільш вдалих подарунків. Це може бути як статуетка, так і м'яка іграшка, або представлена в будь-якому іншому вигляді.

Статуетка у вигляді овечки, яку можна буде поставити на робочий стіл, - дуже гарний подарунок. Виготовлена може бути з глини, металу і дерева, а може і срібла - в будь-якому випадку, в наступаючому році вона буде виглядати актуально. Важливо поставити її на видному місці, щоб вона приносила удачу цілий рік.

Дітям до душі припадуть не тільки солодощі від святого Миколая, а й подарунки, що уособлюють наступаючий рік - наприклад, вищезгадана велика м'яка іграшка-вівця. Хоча, що стосується дітей, на Новий рік краще дарувати те, що вони хочуть, і тут уже не важливо, який рік наступає. :)

Всім вдалого вибору новорічних подарунків!

Що подарувати на Новий 2015-й рік Що подарувати на Новий 2015-й рік Reviewed by Марко Маркович on 12/03/2014 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.