У Нью-Йорку заборонили електронні сигарети

У жителів Нью -Йорка відібрали останнє право на куріння в громадських місцях.


Міська рада мегаполісу схвалив законопроект, що забороняє електронні сигарети в кафе, ресторанах , офісних будівлях , а також у міських парках і на пляжах.

Електронні сигарети заборонено у Нью-ЙоркуНезабаром законопроект має підписати мер Нью-Йорка Майкл Блумберг, який є затятим борцем з курінням. Через чотири місяці після цього закон набере чинності.

Електронні сигарети довший час вважалися нешкідливими аналогами звичайних сигарет. За твердженням виробників, вони не містять канцерогенних речовин і курець вдихає виключно чистий нікотин і нічого зайвого. Технологічний замінник тютюну розглядається навіть як засіб відвикання від куріння.

Тим часом, на думку ряду вчених, електронні сигарети аж ніяк не настільки безпечні, а, крім того , викликають ще більше звикання, ніж звичайні.

Прихильники законопроекту вважають, що він захистить здоров'я людей і сприятиме запобіганню поширення куріння серед підлітків. За словами спікера міськради Крістін Куїнн, електронні сигарети виглядають практично так само, як традиційні, і це може бути неправильно сприйнято молоддю.

У Нью-Йорку заборонили електронні сигарети У Нью-Йорку заборонили електронні сигарети Reviewed by Марко Маркович on 12/20/2013 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.