Морква допомагає запобігати інсульту

Морква – продукт, в якому природою закладено дуже багато корисних речовин. Вона містить вітаміни, які відносяться до груп С, В, Е, РР, К, а також каротин – речовина, здатна перетворюватися на вітамін А в організмі людини, пишуть іноземні ЗМІ.

Саме завдяки цьому овочу можна позбавитися від різних хвороб.. При регулярному вживанні в їжу моркви знижується рівень холестерину в крові приблизно на 11 %. А це означає, що зменшується ризик серцево-судинних захворювань. Шведські вчені стверджують, що ці коренеплоди запобігають серцеві напади.


Вміст у моркві бета-каротину дозволяє їй зменшувати ризик виникнення раку легенів майже на 40 %, а товстої кишки – на 24 %. Для жінок, що вживають «оранжевий овоч» щодня, ризик розвитку раку молочних залоз зменшується 5–8 раз. Також морква здатна запобігти такому захворюванню очей, як дегенерація жовтої плями. Дана хвороба, переважно, зустрічається у людей похилого віку.

З`їдаючи одну морквину в день, ви знижуєте ризик виникнення інсульту на 68 %. А вживання її після серцевого нападу сприяє швидкому відновленню.. Здатність моркви регулювати цукор в крові робить її незамінним продуктом для діабетиків, збільшуючи тим самим їх шанс на одужання.

Морква допомагає запобігати інсульту Морква допомагає запобігати інсульту Reviewed by Марко Маркович on листопада 10, 2013 Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.