Вправи для омолодження обличчя

М'язи обличчя можна тренувати, як і м'язи тіла. Сьогодні ми розповімо про 8 вправ для омолодження обличчя.

Вправи для обличчя. омолодженняМолоде обличчя - це не тільки гарна шкіра. Про молодість свідчать високі вилиці, красива лінія підборіддя, відсутність носогубних «заломів». На жаль, час і сила земного тяжіння робить обличчя «втомленим»: м'язи слабшають , і щоки опускаються вниз, з'являється подвійне підборіддя. Лице починає гірше забезпечуватися кров'ю, що не може не позначитися і на стані шкіри. І перші ознаки « втомленого обличчя» стають помітні вже з 25 років!

Фейсбілдінг, система вправ для м'язів обличчя, діє на проблему саме зсередини. Для занять фейсбілдингом не потрібні ні тренажери, ні спортивний костюм. Це можуть робити всі - незалежно від віку і фізичної підготовки. Регулярні заняття дають ефект: м'язи підтягуються, шкіра краще забезпечується кров'ю, а значить і виглядає свіжішою. Перші результати видно вже через 2 тижні!
1. Вправа для лоба .
Покладіть пальці обох рук на лоб. Безіменні пальці повинні лежати на бровах . Тепер , долаючи опір пальців, підніміть брови, стягуючи шкіру голови вперед.

2. Вправа для очей.
Розкрийте очі якомога ширше, простіше кажучи, «витріщивши» вперед, наскільки це можливо. Потім розслабтеся.

3. Вправа для щік.
Посміхатися , приклавши пальці до куточків рота. М'язи рота і щік, до самих вух , дуже сильно напружити . Розслабити.

4. Вправа проти обвисання куточків рота.
Затиснути губи між зубами , підтягнути куточки рота догори. Затримати , розслабити . Запобігає і утворення зморшок над верхньою губою.

5. Вправа проти зморшок в куточках очей.
Притисніть пальці до зовнішніх куточків очей і сильно напружте нижні повіки . Розслабте.


6. Вправа проти подвійного підборіддя. Підкладіть кулаки під підборіддя і, долаючи опір рук, відкрийте рот. Потім, впираючись в підборіддя великим пальцем, максимально висуньте язик так, щоб його кінчик був спрямований вниз.

 

 

7.Вправа для шиї.
З зусиллям відтягніть нижню губу (не переміщаючи куточки рота) вниз, оголюючи нижні зуби. Якщо ви правильно виконуєте вправу, то на шиї буде видно рельєф м'язів.

8. Вправа для зміцнення всього контуру обличчя.
Напружити щоки і підборіддя: широко розкрити рот, висунути вперед нижню щелепу. Сильно напружити м'язи шиї і щелепи. Розслабити.

Робіть вправи регулярно, принаймні 5 днів на тиждень, а краще і кожен день. Кожну вправу потрібно повторювати 5 разів по 6 секунд, поступово доводячи кількість повторень до 20. Найкраще виконувати цей комплекс перед сном, хоча, за великим рахунком, можна займатися в будь-який час.

<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: