8 жахливих фактів про популярну їжу

Сьогодні я хочу запропонувати вам подивитися відео від BuzzFeed, яке відкриває не дуже приємну сторону звичних для нас продуктів. Попереджаю відразу - перед їжею або відразу після їжі його краще не дивитися - апетит зіпсується гарантовано!

1. Яловичий фарш. У 70% продаваного в магазинах яловичого фаршу міститься «рожевий слиз» з аміаку - це перемелені шматочки обрізків і шкіри, які підходять як корм тільки собакам і котам.

2. Курка. Курам, які вирощуються на птахофабриках, в корм додається миш'як, який надає їх м'ясу приємний рожевий відтінок.

3. Хот-дог. Насправді хот-дог - це суміш м'ясних обрізків, жиру і наповнювача зі злакових, який включає в себе борошно, хлібні крихти і вівсянку.

4. Мед. Чи знаєте ви, що магазинний мед не містить в собі пилку? Це в основному, добавки і кукурудзяний сироп.

5. Грецький йогурт. Після виробництва грецького йогурту залишаються токсичні відходи.

6. Креветки. Чи замислювалися ви, скільки з тих заморожених морепродуктів пройшли всі необхідні тести? Більша частина продуктів обходить стороною інспекції і в них можуть міститися шкідливі речовини.

7. Мараскінова вишня (вишня для прикраси десертів). Мараскінові вишні роблять з вишень, але спочатку їх знебарвлюють (відбілюють), потім їх маринують у кукурудзяному сиропі, потім знову фарбують у червоний колір барвником.

8. Тертий сир в упаковках. Його запаковують з додаванням високоякісної деревної тирси, яка робитьть так, щоб сир всередині не злипався.

Джерело

<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: