10 ознак того, що ваша дієте неправильна


1. Ви постійно думаєте про їжу
Постійна тяга до їжі - недобрий знак, який, як правило, означає, що ваш організм «голодує». Збільште добову норму калорій, інакше поступово знижуватиметься основний обмін речовин, в результаті, ви навпаки почнете додавати у вазі, а не втрачати його!

2. Ви фантазуєте про те, що ви могли б з'їсти на сніданок / обід / вечерю
Якщо ви постійно відчуваєте спокуси, це показник того, що ви занадто строго до себе ставитеся і невиправдано виключили з раціону харчування деякі ключові групи продуктів. Перевірте, що ви отримуєте з їжі всі необхідні поживні речовини.

3. Куди ви не глянете - всі люди навколо їдять, продають або рекламують їжу
Це знову таки схоже на потяг, тому проаналізуйте вашу дієту, чому ви так голодні. Також ви можете спробувати розбити денну кількість їжі на 5 невеликих порцій, все це сприятиме прискоренню метаболічних процесів в організмі і зніме гостре відчуття голоду.

4. Ви збираєтеся або вже почали таємно їсти «заборонені» продукти
Я сама страждаю від цього, коли намагаюся обмежити себе від великої кількості продуктів, які я люблю. Спробуйте внести деякі корективи у свій раціон харчування, які дозволять вам вживати в їжу частину з ваших колишніх «фаворитів», інакше спокуси будуть «наступати» на вас з кожним днем все сильніше і сильніше.

5. Ви відчуваєте, що дієта не працює
Ваша інтуїція - найкраща річ, яка допоможе вам йти далі, так що якщо вас щось не влаштовує в поточній програмі харчування, попросіть подругу проаналізувати ваш раціон з боку або зверніться з питань дієти за порадою на спеціалізований форум для бажаючих схуднути.

6. У вас багато скарг на дієту
Якщо дієта змушує вас бачити життя «в сірих барвах», терміново міняйте вибрану програму харчування! У мене пішло кілька тижнів, щоб усвідомити, що жодна дієта і її міфічні результати не варті того, щоб отруювати собі життя.

7. У вас з'явилися труднощі з засинанням
Щосили намагаєтеся заснути? Можливо, це пов'язано з дефіцитом поживних речовин, як наслідок невдало підібраної дієти, але також причина може бути в тому, що у вас не досить добре організована підготовка до сну. Спробуйте прийняти ванну з додаванням лавандового масла або почитати улюблену книгу протягом години перед сном.

8. Ви не любите їжу, яку їсте
Дієта, в якій вам не подобається підбір продуктів, працювати не буде, тому необхідно заново переглянути свій план харчування. Візьміть будь-яку їжу, що вам «не по душі», і замініть її на ту, яка більше влаштовує вас в межах однакової калорійності.

9. Ви не почуваєтеся добре
Якщо дієта змушує вас погано себе почувати, ви повинні зупинитися. Це означає, що така дієта дуже важка і має серйозний дефіцит деяких поживних речовин або груп продуктів харчування. Припиніть дієту і відвідайте досвідченого дієтолога, який буде в змозі підказати вам, що ви зробили не так.

10. Ви не задоволені собою і стали дратівливою
Якщо у вас з'явилася дратівливість і невдоволення собою, то будь-яка дієта перестане працювати. Вам буде неймовірно важко себе мотивувати, що виллється в часті зриви. Експериментуйте з різними дієтами або постарайтеся перемкнутися на речі, які допоможуть вам привести себе в порядок.

Проаналізуйте цей список і переконайтеся, що ви не відчуваєте жодного з цих симптомів. Удачі Вам!

Раніше ми розповідали про яблучну дієту - найпоширенішу, просту і доступну дієту для схуднення.

10 ознак того, що ваша дієте неправильна 10 ознак того, що ваша дієте неправильна Reviewed by Марко Маркович on 4/26/2013 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.