Вправи для струнких ніг - відео

Вправи для красивих ніг

Для формування красивої форми гомілки станьте прямо, зробіть підйом на носках 30 разів, а потім ніби перекочуючись з носків на п'яти продовжуйте заняття, повторіть вправу 30 раз.


Ноги на ширині плечей, станьте спиною до стіни, і спускайтеся вниз по стіні до положення сидячи. Залишайтеся в такому положенні якомога довше, а потім повільно піднімайтеся у висхідне положення стоячи.

Візьміть стілець із спинкою, руками тримайтеся за спинку стільця, а ногами робіть помах у бік, вкладайте силу під помах, м'язи будуть напружуватися. Повторіть рухи кожною ногою 20 разів. 
Проводьте вільний час, займаючись тренуваннями. Сидячи на стільці або дивані між колін затисніть м'яч, і стискайте його поки не відчуйте напругу в м'язах і ногах. Ця вправа тренує внутрішню поверхню стегон. 
Фізичні навантаження дозволяють зробити ноги більш красивими, м'язи стегон і ніг 
еластичними, а ходу витонченішою. 
Ляжте на підлогу, на лівий бік, ліву руку зігніть у лікті, спираючись на неї. Праву ногу зігніть в коліні, так щоб під нею виявилася ліва. Піднімайте ліву ногу 10 разів натягуючи носок на себе. Повторіть вправу на іншому боці. Повторюйте підйом кожної ноги 10-15 разів. 
Ляжте на спину, підніміть одну ногу вгору, під прямим кутом, друга нога залишається на підлозі, дотягніться до піднятої нозі рукою, потім змініть ногу. Правої ноги доторкніться лівою рукою, і навпаки.  

Лежачи на спині, схрестивши руки за головою, ноги зігніть в колінах, і по черзі дотягніться коліном до плеча. Зробіть вправу кожною ногою 20 разів.

  Відео: вправи для струнких ніг


<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: