Розвантажувальні дні: найбільш ефективні дієти

Передовсім слід пам'ятати декілька правил, за якими потрібно вибирати продукти для розвантажувального дня:

продукти повинні бути легко засвоюваними (овочі, крупи, фрукти, нежирний сир або кефір). Не можна під час розвантажувального дня поєднувати вуглеводи з білками.
Ви обов'язково повинні одержувати задоволення від тієї їжі, яку їсте в розвантажувальний день. Це одна із найважливіших умов. Не треба цілий день насилувати себе і пити кефір, якщо ви його терпіти не можете.

А тепер виберіть для себе варіант розвантаження.


Яблучні дні


Ефективні як для очищення кишечника, так і для спалювання жиру. За один такий день можна позбавитися від 150 до 200 гр. жиру.

На весь день вам знадобиться: 1,5-2 кг. яблук. Причому, приблизно третю частину з них краще з'їсти запеченими. Цю кількість яблук ви повинні з'їсти за 5-6 разів. Обов'язково випивайте багато рідини, від 1,5 літрів. Це може бути чиста питна вода, зелений чай без цукру. За місяць можна зробити від 4 до 6 таких днів.

Сирно-кефірів дні
Ефективний після надмірного вживання калорійної їжі, стимулює обмін речовин.

Упродовж дня ви повинні їсти тільки сир і пити воду. Всього за день потрібно з'їсти близько 700 гр. знежиреного сиру, розділивши цю кількість на 5-6 прийомів їжі. Не забувайте випивати достатню кількість води.

Якщо ви не любите сир, то його можете замінити кефіром. За день потрібно випити 2 літри знежиреного кефіру.

Гречані дні

Ефективні для відновлення роботи шлунково-кишкового тракту.

На день вам знадобиться 500гр. гречаної крупи, 1,5 літра кефіру. Воду можна пити в необмеженій кількості. Так само не забороняється зелений чай без цукру.

Увечері, перед розвантажувальним днем, вам треба перебрати і промити гречку. Потім залити її окропом так, щоб вода покривала гречку на два пальці. Закутати каструлю у щось тепле. У такому вигляді крупу потрібно залишити на ніч. Не варити! Не солити!

Всю отриману кашу потрібно розділити на 4 порції і їсти, запиваючи кефіром.

Огірковий день

Ефективно виводить шлаки з організму, має послаблюючий ефект, а значить виводить зайву рідину із тканин. На день вам знадобитися 1,5 кг. огірків. Таку кількість вам потрібно розділити на 5-6 прийомів їжі, солити не можна. Обмежень у прийомі питної води немає. Так само можна використовувати моркву, солодкий болгарський перець, але все-таки огірковий день найефективніший.

Після серйозних, тривалих застіль дуже приємно розвантажити свій організм. Продукти під час розвантажувального дня повинні приносити вам задоволення. Впевнені, що дещо із цього списку вам стане в нагоді. Тільки пам'ятайте, що краще чергувати розвантажувальні дні. На цьому тижні - яблучний, на наступній - гречаний і т. інше.

<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: