Вправи для худих ніг

Дівчата з худими і тоненькими ніжками дуже незадоволені таким станом речей. Але цей недолік можна виправити. Не варто відразу бігти в фінтес-центр або до новомодних пластичних хірургів - прибережіть свої гроші для ажурних панчішок - скоро вам вони знадобляться. 

 Як поправитися в ногах. Перш за все треба наростити м'язи - і фізичні вправи для худих ніг дійсно дадуть потрібний результат.


Найпростіше - ходити пішки. Залиште свою машину в гаражі, забудьте телефони таксі і відправляйтеся на прогулянку! Хоча б 15 хвилин у день ходьби, і ви відразу відчуєте, як м'язи немов наливаються - це і буде першим кроком на шляху до досконалості. В ідеалі гуляти треба ввечері - прекрасний спосіб забезпечити собі повноцінний сон. Але однієї прогулянкою не відбутися - потрібен комплекс спеціальних вправ.


Присідання

Всі програми з нарощування м'язів на ногах повинні починатися з присідань - нічого складного, все банально. Можна однією рукою триматися за стілець або диван, а друга повинна знаходитися на талії. Робити треба не менше 12 присідань за один підхід. Можна зробити два-три підходи - орієнтуйтеся по своєму стану.

 Гойдання

Лягти на спину і підняти ноги, зігнуті в колінах. Тепер, не повертаючи тулуба, повільно нахиляємо зігнуті ноги вліво, потім вправо. При цьому руки повинні бути або під головою, або витягнуті уздовж тіла. Намагайтеся не збивати подих. Виконувати вправу треба по 12 раз, в обидві сторони.

 Стрибунець

Початкове положення - стоячи, ноги разом, руки вздовж тіла. А тепер починаємо - встали на п'ятки, потім на носочки. Причому, треба спочатку робити це двома ногами, а потім по черзі лівою і правою. Зробили 12 таких підходів, трохи відпочиньте - хвилини 2-3, не більше. Потім ще раз повторіть вправу. Звичайно, це зовсім не повний комплекс тренування, але тут наведені саме основні моменти. Можете спробувати здійснювати пробіжки - так ви і ніжки накачаєте, і загальний тонус організму буде просто чудовий.

Харчування

Одними тренуваннями не обійтися - обов'язково переглянете свій раціон харчування. Напевно, не тільки ваші ноги, але і все тіло не відрізняється пишнотою, тому можна сміливо підвищувати калорійність. Звичайно, у всьому повинна бути помірність і не варто налягати на булочки тоннами, а то будете потім боротися із зайвою вагою. Ще один момент: приймайте полівітаміни - дуже часто причиною худини ніг є саме авітаміноз. А ще лікарі помітили пряму залежність між анемією і худими ногами - їжте яблука!

Як «заховати» худі ноги

Поки ви працюєте за програмою, спрямованою на виправлення недоліку ніжок, варто подбати про те, щоб приховати їх одягом. Отже, «міні» вам протипоказано - краще вже носити спідниці «міді». Взуття має бути об'ємним, чобітки не високі, а по щиколотку і з пухнастим верхи. Взагалі, запам'ятайте, що все на ногах повинне бути об'ємним - якщо штани, то нехай вони будуть з бахромою, з цікавим малюнком або з блискучими стразами і ажурною вишивкою.

<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: