Гімнастика перед сном

Перед сном потрібно не тільки почистити зуби, але і гарненько розслабитися. Тоді за ніч твоє тіло відпочине і набереться сил.

Розтяжка стегна-1 

Тягнемо задньої поверхні стегна, литкові м'язи. 

Ляж на спину, випрями ноги, одну ногу візьми за щиколотку або гомілку і повільно потягни до себе. Зафіксуй положення, з кожним видихом старайся наблизити ногу до тулуба. Вернись в ІП і повтори іншою ногою.


 Розтяжка стегна-2 
Тягнемо внутрішні поверхні стегна.
ІП: Встань на коліна, одну ногу випрями і витягни в сторону, таз змести в середину. Спирайся або на прямі руки, або на передпліччя (більш складний варіант). З кожним видихом старайся опустити таз якнайнижче.


Розтяжка сідниць 
Тягнемо зовнішні поверхні стегна. ІП: Ляж на спину, поклади стопу на стегно, прийми положення сидячи, руками обіприся за спиною на підлогу. Коліно спрямоване вбік, стопа як можна ближче до корпусу, спина пряма. Якщо при цій вправі округляється низ спини, необхідно підкласти подушку під таз.

 Розтяжка спини 

Розслабляються ХРЕБЕТ, м'язи спини і плечей. ІП: Встань на коліна, опусти таз на п'яти, руки витягни вперед, грудьми ляж на підлогу. З кожним видихом тягни руки все більше вперед, розтягуючи хребетний стовп.

 Розтяжка шиї 
Розслабляються ШИЙНИЙ ВІДДІЛ. ІП: Сядь на сідниці, ноги схрести в колінах, випрями спину. На видиху легенько потягни рукою голову в бік і зафіксуй положення. На вдиху повернися в ІП і повтори в іншу сторону.

<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: