П'ять смертельно небезпечних дієт

Вчені назвали п'ять найнебезпечніших дієт, дотримання яких може завдати істотної шкоди здоров'ю, повідомляє інтернет-видання «Багнет».

У боротьбі із зайвими кілограмами ми часто звертаємося до різних дієт і навіть до оперативних втручань, не замислюючись про негативні наслідки для організму.

Неправильна і незбалансована дієта може привести до довічного лікуванню всієї травної системи.

Отже, до списку найнебезпечніших дієт увійшли:

Таблеточна дієта - є одним з найнебезпечніших методів схуднення.Довірившись красивій рекламі, споживач поспішає придбати медикаментозні засоби як найефективніший метод схуднення. Як правило, ми звертаємося до подібних дієт без консультації лікарів, що приводить до плачевних наслідків.

Питна дієта - виключає тверду їжу з раціону. Вживання виключно рідкої їжі гальмує роботу кишківника, порушуючи обмін речовин. Адже саме тверда їжа здатна підтримувати роботу кишківника.

Монодієта - «дієта одного продукту», яка триває не один тиждень, обмежуючи організм в корисних речовинах. До даного методу схуднення відноситься і обмеження споживання солі, що також порушує обмін речовин і сольовий баланс.

Білкова дієта - виключає з раціону борошняні вироби, фрукти і овочі, в раціон входять тільки риба і м'ясо. Як відомо, організм потребує в білках також як в жирах і вуглеводах. Білкова дієта сприяє порушенню обміну речовин і роботи нирок.

Солодка дієта - складається з цукерок і шоколаду, які необхідно їсти в певній кількості кілька разів на день, запиваючи несолодкими кавою або чаєм. За словами лікаря Надії Пашин, в результаті солодкої дієти в організм надходить велика кількість вуглеводів, що може привести до нездужання, головних болів і порушення життєвих циклів організму.

Тому, прийнявши рішення худнути, не забувайте проконсультуватися з лікарем, який допоможе розібратися в причинах зайвої ваги і правильно вибрати дієту.

<
Інше по темі:

Коментарі