Яблучна дієта - тільки для витривалих


Яблучна дієта - найпоширеніша, проста і доступна дієта для схуднення. Ви можете використовувати її в будь-який час року в будь-якій місцевості. Однак, найкраще худнути на яблуках у період їх масового дозрівання в червні-вересні.

Саме в цей час у продажу можна знайти необроблені консервантами яблука. Якщо ж ви вирішили сісти на яблучну дієту в зимовий час, очищайте яблука від шкірки перед їжею. Це зменшить можливість потрапляння в організм шкідливих речовин і збільшить користь від дієти.
Яблучна дієта відноситься до жорстких дієт. У перший і сьомий день дієти добова калорійність може досягати всього 350 калорій при використанні зелених яблук і 470 калорій - при використанні солодких сортів.
На яблучної дієті можна не тільки ефективно схуднути, але поліпшити своє здоров'я. Адже в яблуках міститься достатня кількість вітамінів і мікроелементів. Так само вони багаті клітковиною, що сприяє поліпшенню травлення і схудненню. Тому, якщо вам терміново потрібно схуднути сайтрекомендуємо використовувати саме яблучну дієту.
Основні правила дієти: 
- Розділіть добову норму яблук на 6 прийомів, це зменшити відчуття голоду під час дієти;
- Пийте більше води до 1,5-2 літрів в добу, так само можна використовувати зелений чай без цукру;
- Більше бувайте на свіжому повітрі і не перевтомлюйтеся!
- При поганій переносимості дієти додайте до щоденного раціону кілька житніх сухариків або хлібців;
- При підвищеній кислотності шлунка краще використовувати солодкі сорти яблук;
- Не використовуйте дієту при важких захворюваннях шлунково-кишкового тракту;
- При здутті живота, метеоризмі, проносі можна замінити свіжі яблука на печені, калорійність їх точно така ж, але вони менше подразнюють стінки кишечника.

Меню яблучної дієти на 7 днів: 

1 день 1 кг яблук на весь день дієти / при поганій переносимості по 1 сухарик житнього хліба 3 рази в день /

2 день 1,5 кг яблук на весь день дієти

3 день 2 кг яблук на весь день дієти

4 день 2 кг яблук на весь день дієти

5 день 1,5 кг яблук на весь день дієти

6 день 1,5 кг яблук на весь день дієти

7 день 1 кг яблук на весь день дієти / при поганій переносимості 2-3 сухарика з житнього хліба /

Відгуки: яблучна дієта переноситися досить важко. При її застосуванні можлива слабкість, дратівливість, головні болі. Через великий вміст клітковини може виникнути подразнення кишечника і послаблюючий ефект.
У такому випадку можна замінити свіжі яблука на печені. Якщо це не допомогло, то перед дієтою рекомендується провести очищення кишечника за допомогою клізм або апаратну чистку кишечника в клініці. Вагу на дієті йде добре, проте після дієти намагайтеся не переїдати і дайте організму поступово звикнути до відновлення колишнього харчування.

<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: